Diskusní téma: Náměty jak vylepšit postavení fotbalu ve Starém Plzenci

Datum 22.09.2015

Vložil Vlasta Brejchová

Titulek příspěvek

Vážený výbore

již od mládí mě zajímal fotbal a dodnes ho sleduji jako takový a samozřejmě i ten co se hraje ve St. Plzenci.
Ale k věci.
To co hraje nyní v podzimní části r.2015/16 mužstvo "A" St. plzenec je docela k nekoukání.
Píšu jenom o tom co vidím a tom co si myslím.
Ještě jsem neviděla, aby mužstvo , které hraje 1.B třídu nemělo trenéra a tím myslím na lavičce.To snad má každé mužstvo i to co hraje SKNUDLE proti KUDLE.Je to ostuda pořijet do Hrádku u Sušice, na lavičce není žádný hráč na střídání a hlavně ani trenér.
Někde bude asi něco špatně.
Mladí fotbalisté hrají za mužstvo"B" zřejmě nikdy nikdo za nimi osobně kamarádsky nepřišel, aby s nimi promluvil a eventuelně je pozvali do "A"mužstva.
Myslím,že se tu vychovalo několik mladých nadějných hráčů,p.Froněk se snažil je dostat z těch cizích mančaftů do St. Plzence, ale co já vím nikomu se za "A" hrát nechce.
Víte v čem je důvod? To nejsou hospodský kecy to je fakt.
V mužstvu je pár vymachrovaných jedinců, kteří toho moc nepředvádí,také už se vší úctou někteří dosáhli věku staré gardy,Prostě ti mladí si netroufají mezi ně jít a výkonostně si troufám říci by byli určitě lepší..
Nějaký čas jsem se tady ve St.Plzenci věnovala treninku dětí, dnes jsou z nich 17-18letí chlapi minimálně 5-6 jich hraje jinde a to stojí na zamyšlení.Odchovanci v Plzenci hrát něchtějí přesto že tu bydlí.
Proč asi?
Pokud nebudou hráči chodit na treninky pod nějakým vedením tak to teda tady brzy skončí.Chápu, že muži musí chodit do práce, ale treninky od 18.00 hod při vší snaze snad zvládnou skoro všichni.
I můj vnuk PavelB.říká že ho to víc baví v"B" mužstvu i když vím, že on je vyjímka a bude hrát klidně všude a pořád.Možná v mužstvu "A" není tak stmelený kolektiv a zároveň si myslím, že trochu pokory a méně frajerství by jim slušelo.
Je mi jedno jestli se příspěvku budete smát nebo ne, snad že jsem žena, ale přesto si to nemůžu odpustit abych Vám napsala co si myslím i když vím že ženy mezi sebe nepustíte .Vaše ješitnost Vám to nedovolí.
Spozdravem Sportu zdar a fotbalu zvlášt.

Zpět na diskuzi