Diskusní téma: Náměty jak vylepšit postavení fotbalu ve Starém Plzenci

Datum 29.09.2015

Vložil Tomáš Pata

Titulek Re: příspěvek

Dobrý den,
i když nejsem členem výboru, tak bych chtěl zareagovat na příspěvek "odbornice" pí. Brejchové. Z mého pohledu souhlasím pouze z jedním tvrzením, a to, že na lavičce by měl být trenér. Bohužel se žádného fundovaného trenéra nepodařilo sehnat, a tak se to řeší už rok provizorně.
Myslím si, že když chce člověk něco nebo někoho kritizovat měl by si zjistit více informací . Tak například v Hrádku byli na lavičce 2 hráči, kteří oba zasáhli do hry a já jsem jim za to vděčen. Obvzláště bych chtěl poděkovat P. Baťkovi, že i přes bolest třísel a odehraní celého zapasu za B tým den před utkáním v Hrádku s námi rád a ochotně, na rozdíl od některých hráčů, jel. Dále si myslím, že když za námi přišel soupeř i jeho fanoušci se slovy, že takhle dobře hrající tým tam ještě neměli, je to známka, že se asi dalo na tento zápas koukat. Nehledě na to, že i v základní sestavě hráli hráči se zraněními, za což bych jim chtěl poděkovat.
Myslím si, že nikomu nikdo nikdy nezakázal trénovat s A-týmem potažmo, když bude podávat výkony i za něj hrát. Bohužel snaha někdy nestačí. Myslím si, že A-tým od návratu , podle Vás starých hráčů, udělal velký kus práce. Postup z okresu a následně 2 x třetí místo myslím není nic špatného obvzláště, když o vyšších cílech není před žádnou sezonou řeč .
Párem vymachrovaných jedinců, doufám myslíte i svého zmiňovaného vnuka, který i přes své nesporné fotbalové kvality nemá kousek úcty a disciplíny. To, že Váš vnuk hraje raději za B-tým, taky o něčem svědčí. Hrát nejnižší soutěž a ze všech dělat kaškárky by se líbilo asi kde komu. Konec konců nikdo ho nenutí za A-tým hrát.
Závěrem bych chtěl říci, že hrajeme to na co máme a pokud je za nás náhrada , o čemž silně pochybuji, rádi přenecháme hru mladším a kvalitnějším . Jen aby to nepadlo jako před lety !!!!
Klidně přijďte říci svůj názor na trénink .

Zpět na diskuzi