Stará garda

TURNAJ STARÝCH GARD

18.února 2017 se hrál již 21.ročník Memoriálu Josefa Sutnara v halovém fotbale určený pro kategorii hráčů nad 50 let /každé mužstvo mohlo využít služeb několika hráčů nad 45 let/.
V házenkářské hale HK Rokycany se sešlo 7 mužstev, které hrály systémem každý s každým.Od 14 hodin se rozběhl maratón 21 zápasů, ze kterých vyšel jako vítěz tým z Rakové.Jeho výsledky : s H.Břízou 2 : 1, s Blovicemi 2 : 0, s Břasy 2 : 0, se St.Plzencem 2 : 1, s Mýtem 2 :
2 a s Kozolupy 1 : 1.

Druhé místo obsadilo mužstvo SK Starý Plzenec /pořadatel turnaje/, které vyhrálo nad H.Břízou 3 : 0, nad Blovicemi 2 : 0, nad Břasy 4 : 1 a remizovalo s Mýtem a Kozolupy shodně 0 : 0.Třetí skončily Blovice se stejným počtem bodů jako druhý Starý Plzenec, ale s horším skóre.Jejich výsledky : s H.Břízou 5 : 0, s Mýtem 2 : 1, s Břasy 2 : 0 a s Kozolupy 1 : 0.Na dalších místech pak bylo toto pořadí : 4.Břasy, 5.Mýto, 6.Kozolupy a 7.Horní Bříza.Nejlepšími střelci turnaje se stali František Bůcha z Rakové a Vladimír Chalupa z Blovic, autoři 5 branek.

Sestava Starého Plzence : Anders, Liška, Skala, Valta, Jíra M., Bláha J., Rádl, Rejšek a Bogaš.

Střelci našich branek : Rádl 4, Bogaš 2, Jíra 1, Bláha 1 a Valta 1